Strona główna O firmie Usługi Doświadczenie Dołącz do nas Kontakt

Rekrutacja i outsourcing testerów


TestBenefit dostarcza firmom specjalistów ds. testowania na dwa sposoby: rekrutacja i outsourcing [więcej o outsourcingu]. Każdy nowy pracownik jest specjalnie przygotowywany do swoich zadań co gwarantuje naszym klientom łatwe wdrożenie nowych testerów do pracy i wysoką jakość usługi.


 
 

Wielu kierowników projektów informatycznych przyznaje, że mają wiele ofert osób, które chciałyby programować, natomiast znalezienie dobrego testera nie jest proste.

 
 

Trudności w znalezieniu dobrego kandydata dotyczą merytorycznej wiedzy potencjalnych kandydatów oraz pewnych szczególnych predyspozycji, którymi charakteryzują się najlepsi testerzy.

Dzięki wnikliwej analizie potrzeb klienta, tworzymy mapę kompetencji, która jest wykorzystywana na etapie doboru i przygotowania pracowników do zespołu testowego. Bogate doświadczenie oraz profesjonalne podejście do testowania systemów pozwala nam dokładnie ocenić wiedzę i predyspozycje kandydatów. Posługujemy się specjalnie opracowanymi procedurami rekrutacyjnymi, które zapewniają weryfikację wiedzy merytorycznej oraz profilu osobowości rekomendowanych przez nas kandydatów. Wszyscy pracownicy są przygotowywani do pracy poprzez system specjalistycznych szkoleń. Jest to szczególnie istotne przy rekrutacji osób, które nie mają dużego doświadczenia w testowaniu systemów. Zakres przygotowania pracownika jest poszerzany o elementy uzgodnione z klientem.

TestBenefit zapewnia klientom najlepszych pracowników w ramach jednej z trzech usług:

  1. Rekrutacja testerów - wyszukanie pracowników na lokalnym rynku, przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego i przygotowanie pracowników do realizacji zadań u klienta. Rekrutacja może dotyczyć doświadczonych lub początkujących pracowników. Cykl szkoleń ustalany jest wspólnie z klientem.
  2. Outsourcing pracowników - dostarczanie pracowników realizujących testy u klienta. Pracownicy zatrudniani są przez TestBenefit, ale pracują w siedzibie klienta pod jego nadzorem. Korzystając z outsourcingu pracowników klient ma możliwość elastycznego zarządzania zasobami, poprzez dynamiczne dopasowywanie liczby pracowników do bieżących i realnych potrzeb.
  3. Tworzenie zespołów - kompleksowa rekrutacja grupy pracowników jest tu poszerzona o szkolenie Team Building. Opcjonalnie TestBenefit może pomóc przy opracowaniu metod pracy zespołu poprzez opis stanowiska pracy, przygotowanie zakresu obowiązków, kompetencji i zadań pracowników.
Nasze usługi
Rekrutacja i outsourcing testerów

Outsourcing i rekrutacja