Strona główna O firmie Usługi Doświadczenie Dołącz do nas Kontakt


Outsourcing i rekrutacja.

Testy systemów.

Automatyzacja testów.

Witamy!

TestBenefit to nowoczesna i dynamiczna firma działająca na rynku usług informatycznych specjalizująca się w dostarczaniu usług oraz narzędzi służących zapewnieniu wysokiej jakości oprogramowania. Znamy praktykę i najnowsze trendy, a tym samym posiadamy wiedzę jak testować efektywniej. Dzięki współpracy z nami masz elastyczny dostęp do specjalistów a testowanie oprogramowania w Twojej firmie staje się skuteczniejsze.

TestBenefit świadczy usługi w zakresie testowania oprogramowania, w szczególności aplikacji internetowych, przygotowania narzędzi oraz skryptów do automatyzacji testów, organizacji i zarządzania testami, wsparcia przy testach akceptacyjnych i odbiorach systemów. Zajmujemy się również outsoursowaniem i rekrutacją testerów. Każdy tester oprogramowania oddany do Państwa dyspozycji jest odpowiednio przeszkolony, na poziomie zgodnym z certyfikatem ISTQB Certified Tester Foundation Level. Dzięki stosowaniu przez nas podejścia polegającego na dostosowaniu się do potrzeb klienta, starannie dobieramy członków zespołów testowych, narzędzia, procesy oraz techniki i metody testowe.

Naszym atutem są ludzie - specjaliści o wysokich kwalifikacjach i bogatym doświadczeniu. Cechuje ich profesjonalne podejście do realizacji powierzonych zadań, szukanie różnorodnych i często nowatorskich rozwiązań oraz znajomość wielu branż, w tym takich jak: bankowość, ubezpieczenia, leasing, windykacja, teleinformatyka.

Zapraszamy do współpracy!

 
 

Jeśli interesuję Cię inżynieria oprogramowania, chcesz brać udział w eskcytujących projektach i dbać o jakość tworzonych rozwiązań to PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS!

 
 

Nasze usługi

Interesujące linki

Nasi partnerzy